Skip to content Skip to footer
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură – by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Ateliere și lecții de muzică 15:00 – 20:30
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Romeo Cozma și Dima Belinski 16:45 – 18:00
Set surpriză 17:00 – 18:00
Aldaris 17:45 – 19:45
Electroclown 18:45 – 20:00
Panel 2: Alin Vaida sau Vasile Hotea-Fernezan + Fun Lovin’ Criminals 18:00 – 19:15
Jam session 20:30 – 21:30
Blanilla 22:15 – 00:00
Iorga 23:00 – 01:00
Iorga 03:00 – 04:00
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură – by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Larisa Perde și Tudor Sbîrcea 16:00 – 17:15
Ateliere și lecții de muzică 16:00 – 21:00
Bogdan Roșca 17:30 – 18:30
Panel 2: Vasile Hotea-Fernezan + Invitat surpriză 17:15 – 18:00
Panel 3: Vasile Hotea-Fernezan + 7th SENSE 18:00 – 19:15
Moss Farai 21:30 – 22:45
Jam Session 21:00 – 22:00
Ufe 03:00 – 04:00
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură – by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Takeover Sandey by Komiti 14:00 – 00:00
Ateliere și lecții de muzică 15:00 – 20:30
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Sebastian Androne-Nakanashi și Andrei Petrache 16:45 – 18:00
Lian 17:45 – 18:30
Panel 2: Vasile Hotea Fernezan + Nani Vazana 18:00 – 19:15
Jam Session 20:30 – 21:30
Bully 03:00 – 04:00
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură - by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Ateliere și lecții de muzică 15:00 – 20:30
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Romeo Cozma și Dima Belinski 16:45 – 18:00
Set surpriză 17:00 – 18:00
Aldaris 17:45 – 19:45
Electroclown 18:45 – 20:00
Panel 2: Alin Vaida sau Vasile Hotea-Fernezan + Fun Lovin' Criminals 18:00 – 19:15
Jam session 20:30 – 21:30
Blanilla 22:15 – 00:00
Iorga 23:00 – 01:00
Iorga 03:00 – 04:00
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură - by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Larisa Perde și Tudor Sbîrcea 16:00 – 17:15
Ateliere și lecții de muzică 16:00 – 21:00
Bogdan Roșca 17:30 – 18:30
Panel 2: Vasile Hotea-Fernezan + Invitat surpriză 17:15 – 18:00
Panel 3: Vasile Hotea-Fernezan + 7th SENSE 18:00 – 19:15
Moss Farai 21:30 – 22:45
Jam Session 21:00 – 22:00
Ufe 03:00 – 04:00
Time
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
Scena Hill
Scena Backyard – by BRD
Friends stage – by Digi
Scena din șură - by Iqos
Night Stage
Întânirile pe prispă
Music Lounge BRD
Takeover Sandey by Komiti 14:00 – 00:00
Ateliere și lecții de muzică 15:00 – 20:30
Panel 1: Horia Ghibuțiu + Sebastian Androne-Nakanashi și Andrei Petrache 16:45 – 18:00
Lian 17:45 – 18:30
Panel 2: Vasile Hotea Fernezan + Nani Vazana 18:00 – 19:15
Jam Session 20:30 – 21:30
Bully 03:00 – 04:00
Go to Top

Abonează-te la newsletter

ȘI PRIMEȘTI UN VOUCHER DE 10% REDUCERE
PENTRU ABONAMENT

Competiția Jazz in The Park